وضیعت های ارسالی :

ارسال به اپراتور  : ارسال شما در صف ارسال اپراتور قرار گرفته و  وضعیت آن در حال ارسال می باشد.

ارسال به اپراتور ( رسیده به گوشی ) : ارسال هایی که توسط اپراتور به دکل ارسال شده و شناسه ای جهت دریافت به اپراتور از دکل ارسال شده است.

ارسال به اپراتور ( رسیده به مخابرات ) : همان ارسال های رسیده به گوشی می باشند با این تفاوت که شناسه ای از دکل به اپراتور ارسال نشده است و وضعیت آن به رسیده به گوشی تغییر نکرده است . البته در برخی مواقع وضعیت این ارسال ها رسیده به گوشی نبوده و به عبارتی ۹۰ درصد این ارسال ها رسیده به گوشی می باشند .

ارسال به اپراتور  ( نرسیده به گوشی ) : ارسال ها توسط دکل انجام شده اما به دلیل نداشتن آنتن مخاطب ، خاموش بودن و یا غیر فعال بودن پیامک به دست وی نرسیده است. برخی مواقع نیز مشکل از دکل ارسال کننده ی پیامک می باشد.

ارسال به اپراتور ( نرسیده به مخابرات ) : این ارسال ها به اپراتور با موفقیت تحویل داده شده است اما به دلیل بروز اختلال و یا دلایل نامشخصی ارسال به دکل انجام نشده و ارسال های این مخاطبین ناموفق می باشد. لازم به ذکر است هزینه ی این پیامک ها به سامانه ها بازگشت داده نمی شود.

لیست سیاه مخابراتی ( بلک لیست ) : شماره هایی که خود صاحبین خط ، خط خود را جهت دریافت پیامک های تبلیغاتی مسدود کرده اند. در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان در صورت ارسال ب خطوط ۱۰۰۰ و یا ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ هزینه ی ارسال پیامک به این خطوط به سامانه بازگشت داده می شود.

ارسال به ایرانسل ( BTS ) : در این نوع ارسال هیچ گونه گزارش دلیوری از سمت ایرانسل داده نمیشود و هزینه های بلک لیست نیز عودت داده نخواهد شد

 

نوشته های مرتبط
پست های مرتبط با پستی که در حال خواندنش بودید
نوشته شده توسط لیلا رستمی
وب سرویس پیامک php
نوشته شده توسط لیلا رستمی
نوشته شده توسط لیلا رستمی
نوشته شده توسط لیلا رستمی
X
ارسال پیامک از اینترنت
ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه
مشاهده تعرفه ها